Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
OtodomWłaściciel

3pokoje Morena Piecki-Migowo Rakoczego Centralpark

3750 zł / mies.+ Czynsz adm. 1000 zł

Piecki-Migowo, Park

3pokoje
54,2 m²metraż
4. piętropiętro
69 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3750 zł
Czynsz administracyjny1000 zł
Parking (opcjonalnie)+ 250 zł / mies.
Razem / miesiąc4750 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4750 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 czerwca 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
Tak
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorMonitoringDrzwi antywłamaniowe

Opis

Mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Centralpark (Central Park) na Morenie w Gdańsku do wynajęcia. Wykończenie premium- drewniane podłogi, meble w zabudowie, łazienka- wszystko zgodnie z projektem architekta wnętrz. Mieszkanie wykończone "dla siebie". Salon z aneksem kuchennym oddzielony "pół-wyspą" z miejscem na telewizor (telewizor 49" curved na wyposażeniu), duża lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, filtr wody i inne. Salon urządzony stylowymi meblami skandynawskimi (komoda, stół, 3 krzesła). Dużo przestrzeni do przechowywania- pojemne szafki w łazience, komoda w salonie, duża i mała szafa w pokojach. Wygodne, dwuosobowe łóżko. Wygodne, szerokie miejsce postojowe w hali garażowej dodatkowo płatne 250 zł/m-c. Mieszkanie ubezpieczone z mojej strony, ale wymagam OC najemcy. Mieszkanie wolne od 1 czerwca. Wynajem na drodze umowy notarialnej najmu okazjonalnego ze wskazaniem lokalu zastępczego na minimum rok, z terminem wypowiedzenia. Zapraszam, pośrednikom dziękuję.