Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
OtodomAdresowoWłaściciel

Duże mieszkanie w zabytkowej kamienicy na Starówce

7000 zł / mies.+ Czynsz adm. 950 zł

Śródmieście, ul. Ogarna

3pokoje
121 m²metraż
2/4 piętropiętro
58 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu7000 zł
Czynsz administracyjny950 zł
Razem / miesiąc7950 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~7950 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 10 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicInternet w cenieDomofon

Opis

Szukasz miejsca do zamieszkania w centrum Gdańska? To mieszkanie o powierzchni 121 m² znajduje się w kamienicy z 1902 roku i jest zaledwie 3 minuty spacerem od pięknej Fontanny Neptuna .Do zamieszkania od razu, z wyposażeniem w meble, pralkę, zmywarkę, lodówkęi telewizor. Posiada oddzielną kuchnięi balkon, które zwiększają komfort codziennego życia. Mieszkanie posiada 3 bardzo duże pokoje sufity są na wysokości ponad 3 m co podkreśla przestrzeń mieszkania. Kuchnia połączona jest z duża jadalnią. W mieszkaniu znajdują się 2 łazienki - każda wyposażona w WC , umywalkęi prysznic. Kilka lat temu mieszkanie przeszło generalny remont . Lokal jest usytuowany na drugim piętrze w czteropiętrowej zabytkowej kamienicy na ulicy Ogarnej 26 w Gdańsku. Ogrzewanie miejskie zapewnia ciepło przez cały rok. W cenę wliczone są media, internet i telewizja kablowa. Lokalizacja w dzielnicy Śródmieście Gdańska zapewnia dostęp do wielu atrakcji. W pobliżu znajdziesz kina, muzea, teatry i tereny rekreacyjne w zaledwie 3 minuty jesteśmy pod fontanną Neptuna. W okolicy są szkoły, przedszkola, sklepy, apteki i punkty usługowe. Dobrze skomunikowana okolica umożliwia szybki dojazd do głównych punktów miasta. Istnieje możliwość zaparkowania samochodu pod kamienicą - za dodatkową opłatą (ok 250 zł) można wykupić roczny abonament. Wynajem długoterminowy - najem okazjonalny - na okres min. 12 miesięcy. Opłaty ok 950 zł + media wg zużycia