Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

nowe - Stępkarska 6C/6A - bez prowizji, prywatna siłownia

4554 zł / mies.+ Czynsz adm. 749 zł

Śródmieście

3pokoje
62,4 m²metraż
1/6 piętropiętro
73 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4554 zł
Czynsz administracyjny749 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Komórka lokatorska (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc5303 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5303 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Oferta promocyjna
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaZwierzęta akceptowaneTarasOgródMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweEnergooszczędneBlisko uczelni

Opis

  • Mieszkania z balkonami, tarasami lub ogródkami
  • Lokale usługowe na parterze i na osiedlu
  • Winda
  • Monitoring
  • Garaż podziemny
  • Jesteśmy właścicielem całego budynku
  • Zwierzęta są mile widziane!

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie13 maj 2026, 15:28

Lokalizacja

Otwórz mapę
Śródmieście