Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

3 pokoje | nowe | loggia | Scala | Gdańsk Centrum

4250 zł / mies.+ Czynsz adm. 650 zł

Śródmieście, Łąkowa

3pokoje
50 m²metraż
1. piętropiętro
85 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4250 zł
Czynsz administracyjny650 zł
Parking (opcjonalnie)+ 250 zł / mies.
Razem / miesiąc4900 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4900 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 4 sierpnia 2025.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
4 sierpnia 2025
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaOgródMonitoring

Opis

Na wynajem nowe 3-pokojowe mieszkanie | Gdańsk Śródmieście | ul. Łąkowa | osiedle Scala Na wynajem nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane w Gdańsku Śródmieściu przy ul. Łąkowej, na prestiżowym osiedlu Scala dewelopera Moderna Holding (2024 r.). Apartament łączy komfort życia w centrum miasta z kameralnym położeniem, z dala od głównego ruchu turystycznego, a jednocześnie w bezpośrednim sąsiedztwie najważniejszych atrakcji Gdańska. Układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym oraz wyjściem na dużą loggię, sypialnia główna, dodatkowy pokój (np. gabinet / pokój gościnny), łazienka. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania. Inwestycja i otoczenie: Osiedle Scala wyróżnia się starannie zaprojektowaną zielenią - ponad 4500 nasadzeń tworzy kameralne, estetyczne otoczenie nawiązujące do historycznych ogrodów śródmiejskich Gdańska. Lokalizacja: Ścisłe centrum Gdańska - zaledwie kilka minut spacerem do ulicy Długiej, Motławy oraz licznych restauracji, kawiarni i punktów usługowych. Dodatkowe informacje: komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali garażowej - dodatkowo płatne 250 zł, najem długoterminowy (min. 12 miesięcy), wymagana kaucja.