Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
mieszkanie Gdańsk Subisława 31 blisko skm - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

mieszkanie Gdańsk Subisława 31 blisko skm

2300 zł / mies.

Żabianka, Poziom

2pokoje
42,4 m²metraż
Parterpiętro
54 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2300 zł
Razem / miesiąc2300 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2300 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
W pełni
UmeblowaneParking publicznyKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Do wynajęcia jasne i przestronne mieszkanie z dwoma niezależnymi pokojami.

Mieszkanie

Przestronne mieszkanie o powierzchni 42,4m², składające się z dwóch ustawnych pokoi, osobnej kuchni, osobnej toalety oraz łazienki. Doskonała lokalizacja sprawia, że wszelkie punkty usługowe, restauracje oraz przystanki komunikacji miejskiej sąw zasięgu ręki. Kilka minut spacerem do morza i terenów rekreacyjnych.

W mieszkaniu jest dostęp do internetu WIFI i telewizja z multimedia/ vectra

LOKALIZACJA Ul. Subisława 31

900 m przystanek tramwajowy 400 m SKM Żabianka 1200 m AWFiS 700 m sklep Biedronka 1500 m plaża 700 m Ergo Arena

zarówno do gdyni jak i gdanska skm w 15 min

KOSZTY Czynsz najmu: 2300 złmiesięcznie plus czynsz za miezkanie 800złplus dodatkowe miedia telewizja z internetem 66złoraz gaz i prad wg zużycia. Wymagana kaucja zwrotna w wysokości miesięcznego czynszu najmu