Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania
DomiportaBiuro nieruchomości

Mieszkanie dwupokojowe na wynajem: Gdańsk: Siennicka

2500 zł / mies.+ Czynsz adm. 550 zł

Ujeścisko-Łostowice, Siennickiej w Gdańsku Składa

2pokoje
35,7 m²metraż
6. piętropiętro
70 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2500 zł
Czynsz administracyjny550 zł
Razem / miesiąc3050 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3050 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3400 zł. Prowizja: 3400 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 12 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
12 kwietnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznicInternet w cenieCicha okolicaBlisko parku

Opis

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,7 m2 znajduje się na szó stym pię trze budynku przy ul. Siennickiej w Gdań sku
Skł ada się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni z oknem, ł azienki, balkonu.

<p Kuchnia nowa, wyposaż ona w lodó wkę, zmywarkę, piekarnik, i pł ytę indukcyjną <br/ salon z rozkł adaną sofą, stół oraz wyjś cie na balkon, <br/ sypialna z szafą, <br/ korytarz z szafą,
ł azienka z wc, kabiną prysznicową oraz pralką

Budynek znajduje się w zacisznej okolicy. Obok tereny zielone idealne do spaceró w.

W najbliż szej okolicy, przystanki autobusowe jak i tramwajowe, peł ne zaplecze handlowo usł ugowe.

Czynsz najmu 2500 zł + czynsz administracyjny 550 zł + zaliczka na media 300 zł