Powrót do ofertGdańsk / Kawalerki
1 / 8
1pokój
19 m²metraż
Parterpiętro
158 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu3000 zł
Razem / miesiąc3000 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~3000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Brak informacji o terminie dostępności.
- Mile widziane
Bez prowizjiUmeblowaneWindaBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów
Opis
Pośrednikom dziękujemy!!! Oferuję do wynajęcia umeblowane mieszkanie o powierzchni 19 m². Znajduje się na parterze bloku i jest wyposażone w windę. Mieszkanie ma jeden pokój, doskonałe dla singla lub pary. Wysoka jakość wykończenia oraz drewniane podłogi nadają mu przytulny klimat. Lokalizacja jest bardzo atrakcyjna. W pobliżu znajdziesz liczne sklepy, restauracje oraz kawiarnie. W okolicy są też parki i tereny zielone, idealne na spacery. Dobre połączenia komunikacyjne sprawiają, że dotrzesz w każdą część miasta bez problemu. Nie czekaj i umów się na prezentację już dziś! To mieszkanie może być Twoje.
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie04 kwi 2026, 18:39
Lokalizacja
Otwórz mapęŚródmieście
Opłaty
~3000 zł / mies.
Koszty wejścia
Bez prowizji
KaucjaBrak informacji
Prowizja0 zł