Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertGdańsk / Mieszkania

3-pokojowe kolo Parku Oliwskiego

3800 zł / mies.+ Czynsz adm. 1050 zł

Oliwa, Kilarskich 8

3pokoje
58,7 m²metraż
4. piętropiętro
65 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3800 zł
Czynsz administracyjny1050 zł
Razem / miesiąc4850 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4850 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 kwietnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyKomórka lokatorska / piwnicaPralkaZmywarkaPrysznicOgród

Opis

Dostępne od zaraz, Prezentacja lokalu po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie :) Na wynajem mieszkanie koło Parku Oliwskiego w centrum Gdańsku.

Mieszkanie idealne do zamieszkania: · Ciche, widok na stadion lekkoatletyczny AWSiF · Osiedle ogrodzone · Miejsce postojowe na parkingu podziemnym · Dostępne miejsca parkingowe dla gości

3 pokojowe mieszkanie na 4 piętrze. · 2 osobne sypialnie · Przestronny salon połączony z aneksem kuchennym · Balkon · Łazienka z prysznicem, toaleta, pralka · Przedpokój z szafą w zabudowie · Miejsce w hali garażowej

Koszt najmu (4,000pln + 900 pln czynsz (czynsz, woda, ogrzewanie) + 150 pln zaliczka za prąd, który rozliczany będzie wg zużycia dwa razy do roku). Wynajem długoterminowy: min 12 mc-y. Pobierana jest kaucja w kwocie 4.000,00 zł Palenie tytoniu i zwierzęta nie są akceptowane. Mieszkanie dostępne w terminie do uzgodnienia Wynajem bezpośredni. Pośrednikom dziękuję.