Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
1 / 3
OtodomBiuro nieruchomości
Luksusowy apartament 2-pokojowy
4200 zł / mies.+ Czynsz adm. 1100 zł
Wola, ul. Siedmiogrodzka
2pokoje
47 m²metraż
8. piętropiętro
89 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu4200 zł
Czynsz administracyjny1100 zł
Razem / miesiąc5300 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~5300 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 8000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 19 maja 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Brak informacji o typie ogrzewania.
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Biuro nieruchomości
- Dostępne od
- 19 maja 2026
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicTarasMonitoringDomofonOsiedle zamknięte
Opis
- przestronnego salonu połączonego z nowoczesną kuchnią,
- komfortowej, oddzielnej sypialni,
- stylowej łazienki z kabiną prysznicową,
- funkcjonalnej przestrzeni zaprojektowanej z dbałościąo każdy det al.
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie14 maj 2026, 01:15
Lokalizacja
Otwórz mapęWola, ul. Siedmiogrodzka
Opłaty
~5300 zł / mies.
Koszty wejścia
8000 zł
Kaucja8000 zł