Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
Burakowska 16 (Wola) Nowoczesne, przytulne mieszkanie 44,52 m² na 8. piętrze Parking w cenie! - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna
OLXWłaściciel

Burakowska 16 (Wola) Nowoczesne, przytulne mieszkanie 44,52 m² na 8. piętrze Parking w cenie!

3270 zł / mies.

Wola, Burakowskiej 16

2pokoje
44,5 m²metraż
8. piętropiętro
73 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3270 zł
Media~150 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc3420 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3420 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3500 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~150 zł miesięcznie.
Mile widziane
Bez prowizjiUmeblowaneParking prywatnyParking w cenieWindaZwierzęta akceptowaneMonitoringCicha okolicaBlisko komunikacji

Opis

***Ogłoszenie prywatne bez pośredników*** Zapraszam do wynajęcia wyjątkowego, świeżo wykończonego mieszkania w kameralnej lokalizacji na Woli, przy ul. Burakowskiej 16. To idealna propozycja dla singla, pary lub małej rodziny ceniącej wysoki standard, funkcjonalnośći dobrąkomunikacjęz centrum Warszawy.

Mieszkanie jest w pełni urządzone i gotowe do wprowadzenia. Całośćutrzymana w spójnym, minimalistycznym i bardzo przyjemnym stylu jasno, ciepło i nowocześnie.

Czynsz najmu: 2800 zł (do właściciela) + 470 zł (czynsz administracyjny) = 3270 zł/mies.

Media: około 150 zł/mies. (prąd, woda, rozliczane według zużycia)

Całośćopłat nie powinna przekroczyć 3500zł/mies

Kaucja 3500zł

Dostępne do ogladania od 22 Maja

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie13 maj 2026, 22:35

Lokalizacja

Otwórz mapę
Wola, Burakowskiej 16