Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem – ul. Jana Kazimierza, Warszawa - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

2-pokojowe mieszkanie z dużym ogródkiem – ul. Jana Kazimierza, Warszawa

3700 zł / mies.

Wola, Jana Kazimierza

2pokoje
47,7 m²metraż
Parterpiętro
78 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3700 zł
Razem / miesiąc3700 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3700 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyWindaTarasOgród

Opis

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,7 m², położone na parterze budynku przy ul. Jana Kazimierza w Warszawie.

Lokal składa się z:

przestronnego salonu z aneksem kuchennym (ponad 25 m²), ustawnej sypialni, łazienki, hallu z miejscem do przechowywania.

Dużym atutem mieszkania jest prywatna przestrzeńzewnętrzna: taras oraz ogródek o łącznej powierzchni blisko 80 m², które dająmożliwośćkomfortowego wypoczynku, pracy na świeżym powietrzu czy spotkańze znajomymi.

Dodatkowo dostępne jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum miasta oraz wygodny dostęp do sklepów, restauracji, kawiarni i terenów rekreacyjnych.

Forma najmu: najem okazjonalny

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie13 maj 2026, 22:35

Lokalizacja