Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
AdresowoWłaściciel

Warszawa Mokotów ul. Batuty Mieszkanie do wynajęcia bez pośredników

4500 zł / mies.

Mokotów, Batuty 13

2pokoje
45,1 m²metraż
6. piętropiętro
100 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4500 zł
Razem / miesiąc4500 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 2000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Właściciel
Bez prowizjiBalkonKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaTelewizorCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Szukasz mieszkania na wynajem na Mokotowie w spokojnej i cichej okolicy? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania!
Mieszkanie ma powierzchnię 45,06 m² i znajduje się na 6. piętrze w bloku z 1970 roku. Remontowane w 2022 r. Posiada oddzielnąkuchnię, balkon i jest w stanie do zamieszkania.
W wyposażeniu znajdziesz pralkę, lodówkę, kuchenkę, piekarnik i telewizor. Do dyspozycji masz równieżpiwnicę.
Lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do komunikacji miejskiej. Bezpośrednio znajdująsięmetro, autobusy i tramwaje. W okolicy znajdziesz sklepy, supermarkety i centra handlowe, takie jak Westfield Mokotów, szkoły i przedszkola.
W okolicy sąliczne tereny zielone, parki i place zabaw. W pobliżu działająkliniki, apteki oraz punkty usługowe. To świetne miejsce do życia, jeśli cenisz bliskośćcentrum i spokojnąokolicę.