Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Pierwszy najem Mokotów | 2 pok | miejsce postojowe | bez prowizji

4200 zł / mies.+ Czynsz adm. 783 zł

Mokotów, ul. Postępu

2pokoje
41,5 m²metraż
4. piętropiętro
101 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4200 zł
Czynsz administracyjny783 zł
Parking (opcjonalnie)+ 450 zł / mies.
Razem / miesiąc4983 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4983 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 8400 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 13 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
13 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

  • Salon z aneksem kuchennym: wygodna sofa, stolik kawowy, szafka RTV, TV, stół z krzesłami, klimatyzacja, lampa
  • Kuchnia: lodówka, piekarnik, płyta grzewcza, szafki do przechowywania
  • Sypialnia: duże łóżko, pojemna szafa, szafki nocne
  • Łazienka: w pełni wyposażona
  • Dodatkowo: klimatyzacja zapewniająca komfort przez cały rok
  • 5 min pieszo centrum handlowe Westfield Mokotów
  • Nowoczesne, zadbane i prestiżowe osiedle
  • Świetna komunikacja z centrum miasta i biznesową częścią Mokotowa
  • W pobliżu sklepy, centrum handlowe, restauracje, punkty usługowe oraz tereny spacerowe
  • 3-5 min przystanki komunikacji miejskiej tramwajowe i autobusowe
  • Czynsz najmu: 4200 zł/miesiąc
  • Czynsz administracyjny: 783 zł/miesiąc
  • Prąd według zużycia
  • Miejsce postojowe dodatkowo płatne: 450 zł/miesiąc
  • Kaucja: 8400 zł (podwójny czynsz)
  • Minimalny okres najmu: 12 miesięcy
  • Umowa najmu okazjonalnego
  • Mieszkanie dostępne od zaraz

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie13 maj 2026, 17:36

Lokalizacja

Otwórz mapę
Mokotów, ul. Postępu