Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

2-pokojowe | 48.3 m2 | Balkon | Internet w cenie | Bezpośrednio

4774 zł / mies.+ Czynsz adm. 507 zł

Muranów, Bokserska 54A

2pokoje
48,3 m²metraż
8/8 piętropiętro
99 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4774 zł
Czynsz administracyjny507 zł
Media~350 zł
Parking (opcjonalnie)+ 250 zł / mies.
Razem / miesiąc5631 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5631 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5875 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~350 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 17 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
17 kwietnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Cena wyjściowa / od
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaWannaInternet w cenieZwierzęta akceptowaneBlisko parku

Opis

Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48.3 m², położone na ósmym piętrze nowoczesnej inwestycji z 2022 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na atrakcyjnym osiedlu z bogatą infrastrukturą, obejmującą plac zabaw, siłownię plenerową oraz zadbane tereny zielone.

W pobliżu znajdują się wszystkie niezbędne punkty usługowe: Bierdronka, Rossman, placówki edukacyjne, restauracje oraz miejsca idealne do spacerów i aktywności sportowych. Ponadto, w odległości kilkunastu minut spacerem znajduje się Galeria Mokotów.

Układ pomieszczeń

Salon : sofa, nowoczesna szafka RTV, stół z krzesłami

Oddzielna kuchnia : lodówka z zamrażarką, zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, okap

Sypialnia : łóżko z materacem 160x200 cm, szafki nocne

Szafy w zabudowie

Łazienka : wanna, umywalka z szafką, pralka

Przedpokój : zabudowana szafa

Balkon

*Przedstawione zdjęcia są poglądowe.

Opłaty

Czynsz najmu: 4774 zł/miesięcznie Opłata eksploatacyjna: 507 PLN/miesięcznie

Razem : 5281 zł/miesięcznie

Dodatkowo :

Ubezpieczenie najmu: od 52 PLN/miesięcznie

Media (woda, prąd, ogrzewanie, śmieci) - wg zużycia na podstawie liczników

Ubezpieczenie OC Najemcy - 48 PLN/rok (płatne jednorazowo)

Kaucja: równowartość miesięcznego czynszu + średniomiesięczne zużycie mediów ( przy pozytywnym wyniku pełnej weryfikacji)

INTERNET w cenie najmu

Oferta przy wynajmie na 12 miesięcy.

Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu podziemnym za 250 zł/miesiąc.

Zalety

Najmu od heimstaden

  • Wynajem bezpośrednio od właściciela – bez prowizji
  • Bezpieczna i stabilna umowa z możliwością przedłużenia
  • Przejrzyste zasady najmu
  • Możliwość zameldowania na podstawie umowy najmu
  • Zwierzęta mile widziane
  • Internet w cenie najmu

SZCZEGÓŁY ŚWIADECTWA CHARAKTERYSTYKI ENERGETYCZNEJ:

  • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię użytkową EU = 60,25 kWh/(m2-rok)
  • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na energię końcową EK = 89,29 kWh/(m2-rok)
  • Wskaźnik rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną EP = 83,44 kWh/(m2-rok)
  • Jednostkowa wielkość emisji CO2. ECO2 = 0,03 t CO2/(m2-rok)
  • Udział odnawialnych źródeł energii w rocznym zapotrzebowaniu na energię końcową Uoze = 0,00 %

Źródło i świeżość

Lokalizacja

Otwórz mapę
Muranów, Bokserska 54A