Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
Nieruchomości-OnlineBiuro nieruchomości

Wynajmę Mieszkanie Warszawa

3800 zł / mies.+ Czynsz adm. 1000 zł

Mokotów, Elsnera

2pokoje
30 m²metraż
5/9 piętropiętro
127 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3800 zł
Czynsz administracyjny1000 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc4800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 13 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
13 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaWannaOgródBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym na Mokotowie.

Mieszkanie jest wyremontowane i gotowe do wprowadzenia. Usytuowane jest na 5 piętrze z widokiem na drzewa i tereny zielone tużprzy Parku Dolinka Służewiecka. Składa się z: jasnego i dużego umeblowanego salonu z wyjściem na loggię,otwartej na salon kuchni, wyposażonej w sprzęt AGD: lodówkę, piekarnik, płytęindukcyjną,sypialni/gabinetu z wyjściem na loggię,łazienki z wanną, pralką, umywalkąi WC,holu wejściowego z dużąszafąwnękową.Miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie najmu.