Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomDomiportaBiuro nieruchomości

Klimatyczny, trzypokojowy apartament na Żoliborzu

8950 zł / mies.+ Czynsz adm. 2450 zł

Żoliborz, Additionally

3pokoje
137 m²metraż
2. piętropiętro
65 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu8950 zł
Czynsz administracyjny2450 zł
Razem / miesiąc11 400 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~11 400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 26 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 20 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
20 kwietnia 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPralkaZmywarkaBlisko komunikacji

Opis

Trzypokojowy nowoczesny apartament z balkonem na Żoliborzu [NA WYŁĄCZNOŚĆ]

ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US

Hamilton May oferuje do wynajmu klimatyczny apartament w świeżo oddanej inwestycji na Żoliborzu.

→ opis nieruchomości

Trzypokojowy apartament o powierzchni 137m2 położony na drugim piętrze składa się z aneksu kuchennego połączonego z salonem z wyjściem na balkon, dwóch sypialni, jednej sypialni typu master, z wyjściem na balkon, oraz dwóch łazienek i pomieszczenia gospodarczego wyposażonego w pralkę oraz suszarkę.
Apartament został wykończony w wysokim standardzie oraz wyposażony jest w wysokiej jakości sprzęt AGD.
Do mieszkania przynależą 2 miejsce postojowe w garażu podziemnym.