Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
1 / 3
OtodomBiuro nieruchomości
2 oddzielne pokoje | ogródek | metro | Las Kabacki
3100 zł / mies.+ Czynsz adm. 985 zł
Ursynów, Braci Wagów
2pokoje
45,3 m²metraż
Parter/9 piętropiętro
68 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu3100 zł
Czynsz administracyjny985 zł
Razem / miesiąc4085 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~4085 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 25 maja 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Brak informacji o balkonie.
- Ogłoszeniodawca
- Biuro nieruchomości
- Dostępne od
- 25 maja 2026
- Min. okres najmu
- 12 mies.
- Typ umowy
- Okazjonalny
- Umeblowanie
- Tak
UmeblowaneParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaOgródMonitoringDomofonOsiedle zamknięteBlisko komunikacji
Opis
Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować jasne i przestronne mieszkanie z ogródkiem na wynajem z dwoma osobnymi pokojami położone w doskonałym punkcie lokalizacyjnym: blisko stacji metra Natolin oraz Lasu Kabackiego.
Budynek
- blok z 2001 roku
- budynek 9-piętrowy
- osiedle ogrodzone
- w budynku znajduje się sklep spożywczy
- dużo miejsc postojowych pod budynkiem
Rozkład
- 2 niezależne pokoje, w tym jeden z garderobąi wyjściem do ogródka
- kuchnia
- łazienka
- przedpokój
Udogodnienia
- mieszkanie do zamieszkania od ręki
- funkcjonalny układ pomieszczeń
- zamknięte, ogrodzone osiedle