Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem i garażem.

2850 zł / mies.+ Czynsz adm. 720 zł

Targówek, Rzepichy 2B

2pokoje
39,4 m²metraż
3. piętropiętro
72 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2850 zł
Czynsz administracyjny720 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc3570 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3570 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 18 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
18 maja 2026
Umeblowanie
Tak
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTarasMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Mieszkanie dwupokojowe: kuchnia z salonem i oddzielna sypialnia. Wynajmowane dotąd przez jednego najemcę. Teren zamknięty, monitorowany. Blisko (5 minut pieszo) pętla autobusowa Bródno Podgrodzie (linie 114, 169, 199, 245, 409, 414, 500). Wygodny dojazd do metra w kolejne 5 minut. W niedalekiej odległości Centrum Handlowe Atrium Targówek, Park Bródnowski. W najbliższej okolicy liczne sklepy. Miejsce w garażu podziemnym w cenie. Umowa minimum na rok. Dla 1-2 osób niepalących, bez zwierząt. Koszty razem - czynsz najmu: 2850 pln + czynsz mieszkaniowy do Wspólnoty: 720 pln + zaliczka na energię elektryczną: 150 pln.