Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
Nieruchomości-OnlineBiuro nieruchomości

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 49,40 m²

4750 zł / mies.+ Czynsz adm. 1000 zł

Praga-Północ, Lęborska

2pokoje
49,4 m²metraż
6/16 piętropiętro
96 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4750 zł
Czynsz administracyjny1000 zł
Parking (opcjonalnie)+ 300 zł / mies.
Razem / miesiąc5750 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5750 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3750 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 12 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
12 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicOgródMonitoringDomofonBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

[English below]

Praga Północ | Apartament po generalnym remoncie | Panorama Centrum Warszawy| Dobry standard | Klimatyzacja | Garażpodziemny

Oferujędo wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m², położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2007 roku na warszawskiej Pradze Północ. Budynek wyposażony jest w dwie szybkie windy oraz monitoring wizyjny.

Mieszkanie zostało wykończone w dobrym standardzie z dbałościąo każdy det al. W 2022 roku lokal przeszedłgeneralny remont. Wnętrze wyróżnia sięspójną, nowoczesnąstylistykąoraz funkcjonalnymi rozwiązaniami wykonanymi na wymiar przez stolarza.