Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 52,41 m²

2950 zł / mies.+ Czynsz adm. 850 zł

Targówek, Złotopolska

3pokoje
52,4 m²metraż
1. piętropiętro
56 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2950 zł
Czynsz administracyjny850 zł
Razem / miesiąc3800 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3800 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3800 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 12 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
12 maja 2026
Typ umowy
Okazjonalny
BalkonDomofonCicha okolicaBlisko sklepów

Opis

Sąmiejsca, które sprawiają, że człowiek od razu mięknie. Zdejmuje buty wolniej, siada przy stole dłużej i nagle przypomina sobie, jak to jest czućprawdziwy dom.

To mieszkanie ma właśnie takąenergię. 52,41 m² pełne światła, zieleni za oknami i ciepła, które przypomina dzieciństwo wakacje u babci, spokojne poranki, śmiech z kuchni i poczucie, że najważniejsze osoby sązawsze blisko.

Tutaj nie chodzi tylko o 3 pokoje i dobrąlokalizację. Tu chodzi o życie, które znowu może byćspokojne, rodzinne i naprawdędobre.

Atuty

MIESZKANIE: 52,41 m² przestrzeni, która daje poczucie bezpieczeństwa, spokoju i prawdziwego domu. W skład wchodzą:

LOKALIZACJA: Złotopolska 13 Warszawa (Targówek Mieszkaniowy)

To jedna z tych części Warszawy, które mieszkańcy kochająza spokój i zieleń. Targówek Mieszkaniowy od lat jest miejscem, gdzie żyje siępo prostu dobrze spokojniej, rodzinniej i bliżej ludzi.