Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

⭐OSIEDLE LATTE / 50,8 MKW / 2 OGRÓDKI/ GARAŻ⭐

3500 zł / mies.+ Czynsz adm. 860 zł

Bielany, ul. Sokratesa

2pokoje
50,9 m²metraż
Parter/6 piętropiętro
69 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3500 zł
Czynsz administracyjny860 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc4360 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4360 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4300 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaWannaPrysznicOgródMonitoringDomofonBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami – Bielany, ul. Sokratesa Do wynajęcia nowoczesne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,86 m² , położone na parterze w 6-piętrowym budynku z 2022 roku przy ul. Sokratesa. Nieruchomość znajduje się na terenie prestiżowego osiedla

Latte

– inwestycja jest ogrodzona, monitorowana i strzeżona, co zapewnia mieszkańcom wysoki poziom bezpieczeństwa. Wyjątkowym atutem mieszkania jest ponadstandardowa wysokość pomieszczeń (3,5 metra) , która nadaje wnętrzom niesamowitej przestronności i eleganckiego charakteru. Układ mieszkania

Lokal o powierzchni 50,86 m² składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju, dwóch ogródków . Salon z aneksem kuchennym to jasna i świetnie doświetlona przestrzeń dzięki dużym oknom balkonowym. W części wypoczynkowej znajduje się wygodna kanapa oraz szafki, a strefę jadalnianą tworzy stół z krzesłami. Z salonu prowadzi wyjście do pierwszego z ogródków . Aneks kuchenny został w pełni wyposażony w wysokiej klasy sprzęt AGD: płytę indukcyjną, piekarnik, zmywarkę oraz lodówkę z zamrażarką . Duża ilość szafek w zabudowie oraz wygodne blaty robocze zapewniają komfort codziennego użytkowania. Sypialnia to ustawne i ciche pomieszczenie z dużym, dwuosobowym łóżkiem, szafkami nocnymi oraz szafą. Dodatkowym atutem sypialni jest bezpośrednie wyjście do drugiego, prywatnego ogródka . Łazienka wykończona w nowoczesnym stylu, wyposażona w wannę z funkcją prysznica , umywalkę, toaletę, pralkę oraz szafki na kosmetyki. Przedpokój posiada wieszaki na odzież wierzchnią oraz pojemną szafę w zabudowie , co ułatwia utrzymanie porządku w mieszkaniu. Dodatkowo do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym Lokalizacja i okolica