Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Bez prowizji | 3 pokojowe mieszkanie | Bohema

5250 zł / mies.+ Czynsz adm. 2650 zł

Praga-Północ, Szwedzka 22A

3pokoje
85,4 m²metraż
6. piętropiętro
61 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5250 zł
Czynsz administracyjny2650 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc7900 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~7900 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Tak, ogłoszenie oznacza akceptację zwierząt.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 11 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
11 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaLodówkaPiekarnikZmywarkaPrysznicInternet w cenieZwierzęta akceptowaneMonitoringDomofonEnergooszczędneBlisko parku

Opis

  • English Below *
  • Salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę, stół z krzesłami oraz pojemnymi szafami do przechowywania.
  • Sypialnia z dużym, wygodnym łóżkiem oraz pojemną szafą, zapewniającą mnóstwo przestrzeni do przechowywania
  • Druga sypialnia z łóżkiem pojedynczym, biurkiem i wygodną szafą.
  • W pełni wyposażony aneks kuchenny z meblami w zabudowie oraz energooszczędnym sprzętem AGD: zmywarka, lodówka z zamrażarką, płyta indukcyjna oraz piekarnik!
  • Nowoczesna łazienka z przestronnym prysznicem typu walk-in – komfortowa, funkcjonalna i gotowa na intensywne poranki i spokojne wieczory.