Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Piękny apartament na wynajem Wola

16 500 zł / mies.+ Czynsz adm. 2000 zł

Wola, Nakielska

4pokoje
115 m²metraż
5. piętropiętro
143 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu16 500 zł
Czynsz administracyjny2000 zł
ParkingW cenie
Komórka lokatorskaW cenie
Razem / miesiąc18 500 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~18 500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 33 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 sierpnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 sierpnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
Częściowo
UmeblowaneParking prywatnyParking w cenieWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaKomórka w cenieLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorTarasOgródMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Luksusowy apartament 115 m² z panoramicznym tarasem 52 m² | Wola | projekt premium | dostępny od 01.08.2026 Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu klasy premium, zlokalizowanego w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części warszawskiej Woli. Nieruchomość o powierzchni 115 m² , uzupełniona spektakularnym, 52-metrowym tarasem, stanowi idealną propozycję dla najbardziej wymagających Najemców. Apartament został zaprojektowany przez renomowane pracownie architektoniczne Idea by Magg oraz Hola Design - uznane i wielokrotnie nagradzane w branży projektowania wnętrz. Całość wykończona w najwyższym standardzie, z wykorzystaniem starannie dobranych, szlachetnych materiałów oraz indywidualnie projektowanych zabudów stolarskich. Lokal posiada klimatyzację strefową oraz ogrzewanie podłogowe w wybranych częściach apartamentu. To mieszkanie to nie tylko luksusowe wykończenie, lecz przede wszystkim przemyślana przestrzeń zaprojektowana z myśląo najwyższym komforcie życia. Projekt idzie tu w parze z wyjątkową funkcjonalnością, co potwierdzają liczne udogodnienia:

Ergonomiczna kuchnia wzbogacona o dyskretną, lecz niezwykle praktyczną spiżarnię.

Pojemne strefy przechowywania, w tym liczne szafy wnękowe oraz przestronna, prywatna garderoba przynależna do głównej sypialni.

Wielofunkcyjna strefa wypoczynku i pracy, czyli unikatowa przeszklona przestrzeńo charakterze ogrodu zimowego. To miejsce, pełne naturalnego światła, stanowi łącznik z rozległym tarasem i może pełnić funkcję prestiżowego gabinetu z inspirującym widokiem na panoramę miasta.

Każdy metr kwadratowy tej nieruchomości został zaplanowany tak, by codzienne obowiązki stały się czystą przyjemnością. To apartaemnt, który w pełni odkrywa swój potencjał dopiero podczas osobistej wizyty. Standard i wykończenie:

armatura klasy premium Gessi naturalny kamień Salvatori designerskie oświetlenie AQForm podłoga dębowa w jodle francuskiej (VIP Parkiet)

zabudowy na wymiar z forniru orzecha amerykańskiego oraz lakierowanego MDF

blaty kamienne Taj Mahal (Imar)

Wnętrze cechuje ponadczasowa elegancja, spójność stylistyczna oraz wysoka funkcjonalność - każdy detal został przemyślany z myśląo komforcie codziennego użytkowania. Układ pomieszczeń (115 m²)

przestronny salon z kuchniąi jadalnią - 35,4 m² + 10,8 m2 = 46,2 m2

sypialnia master - 16,04 m² sypialnia II - 12,04 m² sypialnia III - 9,8 m² gabinet / ogród zimowy - 13,41 m² hol i komunikacja - 8,81 m² łazienka główna - 4,5 m² druga łazienka przy sypialni master - 3 m² pralnia - 1,2 m²

Taras - 52 m² Imponująca przestrzeń zewnętrzna, stanowiąca naturalne przedłużenie części dziennej. Idealna do relaksu, spotkań towarzyskich oraz odpoczynku w prywatnej, kameralnej atmosferze. Apartamenty Nakielska , zlokalizowana pod adresem ul. Nakielska 5 w Warszawie, to nowoczesne osiedle o podwyższonym standardzie, położone w obrębie obszaru Ulrychów na Woli. Lokalizacja i otoczenie Bliskość natury: Osiedle znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych, takich jak Park Powstańców Warszawy, Park Sowińskiego, Park Szymańskiego oraz Park Moczydło. Skrzyżowanie logistyczne: Inwestycja oddalona jest o około 5,5 km od centrum Warszawy. Okolicę charakteryzuje nowoczesna zabudowa i dostęp do bogatej infrastruktury miejskiej. Udogodnienia :

Reprezentacyjne lobby z całodobową ochronąi monitoringiem.

Wewnętrzny, nasłoneczniony zielony dziedziniec.

Garaż podziemny Rowerownia Rozwinięta infrastruktura

Wysoki standard wykończenia części wspólnych z wykorzystaniem takich materiałów jak mosiądz i drewno. Lokalizacja zapewnia doskonałą komunikację z centrum miasta oraz dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, jednocześnie oferując komfort życia w nowoczesnym, prestiżowym otoczeniu. Warunki najmu:

Cena: 16500 zł / miesiąc Kaucja dwumiesięczna tj. 33000 zł

Czynsz administracyjny plus media: ok. zł / miesiąc (dodatkowo wedle zużycia)

Meble oraz wyposażenie do indywidualnego ustalania Dostępność: od 1 sierpnia 2026 Min. okres najmu 1 rok Najem okazjonalny Dwa miejsca parkingowe w cenie

Możliwość wynajęcia komórki lokatorskiej o powierzchni ok 8 m2

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie12 maj 2026, 13:58

Lokalizacja

Otwórz mapę
Wola, Nakielska