Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Komfortowe mieszkanie 2 pokoje Mokotów/Ursynów

2990 zł / mies.+ Czynsz adm. 690 zł

Ursynów, Jurajska

2pokoje
32 m²metraż
3. piętropiętro
93 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2990 zł
Czynsz administracyjny690 zł
Parking300 zł / mies.
Razem / miesiąc3980 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3980 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 lipca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 lipca 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko parku

Opis

Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe, wysoki standard na osiedlu Lake Park Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, z dużym i wygodnym aneksem kuchenny, sypialni oraz łazienki. Okna skierowane są na stronę południową dzięki czemu wnętrza są jasne i doświetlone. Pomiędzy kuchnią, a pokojem zamontowano wyspę z dużym blatem roboczym i wygodnymi stołkami barowymi. Lokalizacja ul. Jurajska - bliska odległość do lotniska, Galerii Mokotów i centrum biurowego przy Domaniewskiej. Mieszkanie mieści się na osiedlu Lake Park, które jest utrzymane w bardzo wysokim standardzie, strzeżone i monitorowane. Na terenie dwa bardzo ładne jeziorka, miejsca do grillowania, recepcje. Walory osiedla docenią również rodziny z dziećmi bo na terenie jest kilka placów zabaw, przedszkole, boisko, a zimą lodowisko. Pod blokiem osiedlowe sklepy, punkty gastronomiczne i usługowe. Mieszkanie jest przytulne, nowocześnie wykończone i w pełni wyposażone: Do mieszkania przynależy balkon oraz miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowa opłata). Kuchnię docenią wszyscy, którzy lubią spędzać czas na wspólnym gotowaniu. Opłaty ponad czynsz najmu: Umowa najmu okazjonalnego na min 1 rok.