Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Wynajem 2-pokojowego mieszkania, ul. Bokserska, Mokotów ( Służew )

3999 zł / mies.+ Czynsz adm. 750 zł

Ursynów, ul. Bokserska

2pokoje
47 m²metraż
1. piętropiętro
85 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3999 zł
Czynsz administracyjny750 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc4749 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4749 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 8000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 8 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
8 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieKlimatyzacja

Opis

WE SPEAK PL / ENG / UA / RU

Mamy przyjemność zaprezentować nowy, luksusowy apartament 2-pokojowy o powierzchni 47 m², położony na Mokotowie, Warszawa

Mieszkanie składa się z:

• przestronnego salonu z aneksem kuchennym
• oddzielnej sypialni
• łazienki
• balkonu
• miejsca parkingowego w garażu podziemnym

Apartament został wykończony materiałami najwyższej jakości i jest w pełni umeblowany oraz gotowy do zamieszkania.

Wyposażenie

• klimatyzacja w salonie i sypialni
• nowoczesne meble
• sprzęt AGD
• regulowane oświetlenie
• możliwość zmiany barwy światła i przyciemniania pilotem
• ogrzewanie miejskie
• miejsce parkingowe w garażu podziemnym

Lokalizacja

• Mokotów — Służew
• spokojna i prestiżowa część dzielnicy