Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomDomiportaOtodomBiuro nieruchomości

Kameralna Willa Wilanów Apartament 3 pokoje

6800 zł / mies.+ Czynsz adm. 1 zł

Wilanów, ul. Chorągwi Pancernej

3pokoje
110 m²metraż
1. piętropiętro
62 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu6800 zł
Czynsz administracyjny1 zł
Razem / miesiąc6801 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6801 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 13 600 zł. Prowizja: do negocjacji.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 marca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Inne
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 marca 2026
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaPralkaWannaPrysznicTarasOgródMonitoringDomofonAlarmCicha okolicaBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

3-pokojowy apartament 110 m², taras z widokiem na brzozy – cicha okolica, klimatyzacja Do wynajęcia przestronny i klimatyczny apartament o powierzchni 110 m² z dużym tarasem wychodzącym na malownicze brzozy. Nieruchomość położona jest przy cichej bocznej uliczce, co zapewnia spokój i prywatność, a jednocześnie pozostaje dobrze skomunikowana z resztą miasta.

Układ

Salon z wyjściem na taras Dwie sypialnie z szafami wnękowymi W pełni wyposażona kuchnia Łazienka z wanną i prysznicem oraz pralko-suszarką Oddzielna toaleta dla gości Przestronny korytarz

Udogodnienia

Klimatyzacja Alarm i domofon Szafy wnękowe Teren ogrodzony Taras z widokiem na zieleń Pralko-suszarka

Mieszkanie wyposażone – możliwe doposażenie zgodnie z potrzebami najemcy (obecne umeblowanie widoczne na zdjęciach nie odzwierciedla stanu aktualnego)

Lokalizacja

Spokojna, zielona okolica przy bocznej, mało uczęszczanej uliczce