Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Kawalerka na wynajem, 15 m² Śródmieście, Nowolipki

1870 zł / mies.+ Czynsz adm. 440 zł

Śródmieście, Nowolipki 17

1pokój
15 m²metraż
1. piętropiętro
125 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1870 zł
Czynsz administracyjny440 zł
Media~110 zł
Razem / miesiąc2420 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~2420 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3500 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~110 zł miesięcznie.

Opis

Do wynajęcia mini kawalerka w kamienicy przy ul. Nowolipki 17, Śródmieście w Warszawie. Nieruchomość: Powierzchnia 15m2. 1 piętro. Ogrzewanie miejskie. Lokalizacja: Doskonała lokalizacja - Centrum Warszawy! W pobliżu Złote Tarasy, C.H. Arkadia. Niedaleko Metro Ratusz - Arsenał oraz przystanki komunikacji miejskiej. Mieszkanie w pełni umeblowane. Kaucja minimalna 3500 zł. Wyposażenie: Pokój z aneksem kuchennym: kanapa, dwa stoliki, dwa krzesła, szafa z lustrem, szafki. Łazienka z WC: umywalka, pralka, prysznic, półki, szafki. Otoczenie: Apteka - 100 m, Bankomat - 100 m, Fryzjer - 200 m, Kawiarnia - 80 m, Park - 750 m, Pralnia - 300 m, Restauracja - 80 m, Siłownia - 300 m, Sklep spożywczy - 100 m Dojazd: Odległość do przystanku autobusowego - 300 m, Autobusy nr - 107, 190, 520, E-2, N12, N13, N42, N46, N62, N63, Odległość do przystanku tramwajowego - 350 m, Tramwaje - 13, 17, 20, 23, 26, 33, 41 Cena najmu: 1870 zł Opłaty administracyjne: 440 zł/1 osoba; 630 zł/2 osoby; Średnie opłaty za media: 110 zł/1 osoba; 150 zł/2 osoby; Suma opłat: 2420 zł/1 osoba; 2650 zł/2 osoby; E-mail: szukam.mieszkania@ Lokal dostępny do oglądania 7 dni w tygodniu, także w święta