Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

3 pok. | Jacuzzi | Klimatyzacja | 2 garaże | Ogród

6999 zł / mies.+ Czynsz adm. 1000 zł

Wola, Jana Kazimierza

3pokoje
58 m²metraż
Parterpiętro
121 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu6999 zł
Czynsz administracyjny1000 zł
Razem / miesiąc7999 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~7999 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 14 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorWannaInternet w cenieTarasOgródMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

We speak PL / UKR / RU / ENG

Oferujemy do wynajęcia nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie na Woli (Odolany) przy ul. Jana Kazimierza.
MOKKO Real Estate.

Zalety mieszkania:

Nowoczesny apartament o powierzchni 58 m² z prywatnym ogródkiem i jacuzzi.

Wysoki standard wykończenia: mieszkanie zostało zaprojektowane przez architektów i wykończone materiałami premium.

Mieszkanie jest klimatyzowane, w pełni umeblowane oraz gotowe do zamieszkania od zaraz.

Dodatkowym atutem są dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórka lokatorska o powierzchni około 5 m².