Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 52,10 m²

2750 zł / mies.+ Czynsz adm. 1140 zł

Praga-Południe, Pisarka

2pokoje
52,1 m²metraż
4/4 piętropiętro
53 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2750 zł
Czynsz administracyjny1140 zł
Media~150 zł
Razem / miesiąc4040 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4040 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: 2750 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~150 zł miesięcznie.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 11 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
11 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyWindaMonitoringBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie Praga Południe, ul. Pisarka 4

Oferujędo wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na 4. piętrze w budynku z windą, znajdującym się na strzeżonym osiedlu przy ul. Pisarka 4 na warszawskiej Pradze Południe. Budynek zostałwybudowany w 2007 roku.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe.

Mieszkanie jest w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Lokal składa się z:

przedpokoju, przestronnego salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Dużym atutem nieruchomości jest funkcjonalny układ pomieszczeńoraz spokojna i bezpieczna okolica. Osiedle jest zadbane i monitorowane, co zapewnia komfort codziennego życia.

Lokalizacja i komunikacja Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrze skomunikowanej części Pragi Południe. W pobliżu znajdująsięprzystanki autobusowe oraz tramwajowe, umożliwiające szybki dojazd do centrum Warszawy oraz innych dzielnic miasta. W okolicy dostępne sąliczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, tereny zielone oraz miejsca rekreacyjne. Mieszkanie znajduje się przy samej promenadzie.