Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Wysoki standard 2 pok./balkon/garaż w cenie

2800 zł / mies.+ Czynsz adm. 1002 zł

Białołęka, Flisaków

2pokoje
43,6 m²metraż
Parterpiętro
64 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2800 zł
Czynsz administracyjny1002 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc3802 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3802 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 czerwca 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
centralne
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 czerwca 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
Tak
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaMikrofalówkaZmywarkaWannaPrysznicMonitoringBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Nowoczesne mieszkanie 43,61 m² z balkonem i miejscem postojowym w garażu wykończone materiałami wysokiej jakości, estetyczne i wygodne. Na wynajem przestronne 2-pokojowe mieszkanie na podwyższonym parterze z balkonem. Oferta idealna dla wymagającego singla lub pary pracującej. Rozkład mieszkania: Standard: Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie: dębowa podłoga, meble: w kuchni, szafa w sypialni i przedpokoju robione na wymiar, w salonie narożnik rozkładany. W mieszkaniu spokojnie zmieści się biurko do pracy zdalnej. Winda do poziomu garażu. Budynek z 2019 roku. Kameralne osiedle, niska zabudowa. Warunki najmu: MIESIĘCZNE KOSZTY ŁĄCZNIE: 3933,59 zł Lokalizacja i komunikacja: W pobliżu sklepy, punkty usługowe, piekarnia. W okolicy dużo terenów zielonych. 5 minuty pieszo do przystanku autobusowego. Dostępność: Mieszkanie gotowe do wprowadzenia od zaraz. Biura nieruchomości zapraszam do współpracy! MAGNUM Real Estate to profesjonalne biuro, które dba o bezpieczeństwo transakcji, zapewnia wysoką jakość obsługi naszych klientów. Zapraszamy do współpracy przy naszych ofertach sprzedaży i wynajmu wszystkie agencje nieruchomości - zróbmy wspólnie transakcję, dajmy większą korzyść naszym klientom. Prezentowane zdjęcia nieruchomości zostały wykonane osobiście przez naszych Agentów lub zlecone profesjonalnemu fotografowi przez MAGNUM Real Estate. Wykorzystywanie i kopiowanie jest zabronione bez pisemnej zgody. Dokładamy wszelkich starań, żeby oferty były przygotowane rzetelnie, kompletnie i na podstawie oględzin nieruchomości. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny.