Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Saska kępa - 3 pokoje

11 000 zł / mies.+ Czynsz adm. 1000 zł

Praga-Południe, ul. Saska Kępa

3pokoje
116 m²metraż
1. piętropiętro
95 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu11 000 zł
Czynsz administracyjny1000 zł
Media~1000 zł
Razem / miesiąc13 000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~13 000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Brak informacji o fakturze.
Jak są opisane media?
Szacowane media: ~1000 zł miesięcznie.
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko uczelni

Opis

Piękny apartament o powierzchni 116 m położony w samym sercu Saskiej Kępy.

Nowoczesna, o wysokim standardzie rezydencja z zaledwie trzema apartamentami. Apartament charakteryzuje się doskonałym wyposażeniem, dużymi oknami i wysokimi sufitami.

Składa się z holu wejściowego, przestronnego salonu z jadalnią, otwartej kuchni, spiżarni, dwóch sypialni, dwóch łazienek i dwóch garderób.

Doskonała lokalizacja, w odległości spaceru od sklepów, restauracji i szkoły francuskiej.

W cenę wliczone jest miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Mieszkanie można wynająć z meblami lub bez.

Czynsz najmu plus zaliczka za media 1000 PLN (prąd, gaz, woda i Internet).

Beautiful 116m apartment