Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Mieszkanie do wynajęcia, 34 m² Bemowo, Jana Heweliusza

3000 zł / mies.+ Czynsz adm. 690 zł

Bemowo, Jana Heweliusza

2pokoje
34,5 m²metraż
3/4 piętropiętro
87 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3000 zł
Czynsz administracyjny690 zł
Razem / miesiąc3690 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3690 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3800 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaDomofonOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

* BĘDZIESZ PIERWSZYM NAJEMCĄ* Nowy, bardzo ładny apartament o pow. 34,5m2, dwupokojowy z miejscem garażowym przy ul. Jana Heweliusza/ Szeligowska na Bemowie. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienka z WC , przedpokój. oraz dużego balkonu. Apartament został wykończony dobrymi materiałami oraz w pełni umeblowany i wyposażony (zmywarka, piekarnik, płyta indukcyjna, lodówko-zamrażarka, pralka, odkurzacz, niezbędne naczynia). Apartament gotowy do zamieszkania, znajduje się na zamkniętym osiedlu z ochroną w cichej lokalizacji. W najbliższej okolicy dostępne są City Park Handlowy, Kaufland, Biedronka oraz liczne restauracje i punkty usługowe, dzięki czemu wszystkie codzienne sprawy można załatwić w pobliżu. Lokalizacja zapewnia również dobrą komunikację w pobliżu znajdują się przystanki autobusowe oraz szybki wyjazd na trasę S8 i A2. Koszty najmu; 3000 czynsz najmu+690 czynsz administracyjny +250 zaliczka ma na media Kaucja:3800 zł POLECAM!