Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
Klimatyczne, wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia na poddaszu - 3 pokojowe, 62 m po podłodze w oddnowionej kamienicy - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

Klimatyczne, wyjątkowe mieszkanie do wynajęcia na poddaszu - 3 pokojowe, 62 m po podłodze w oddnowionej kamienicy

3590 zł / mies.+ Czynsz adm. 430 zł

Ochota, icach

3pokoje
62 m²metraż
Parterpiętro
58 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3590 zł
Czynsz administracyjny430 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc4020 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4020 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneParking prywatnyWindaKlimatyzacjaLodówkaPralkaZmywarkaPrysznicBlisko parku

Opis

Agencjom nieruchomości dziękujęza kontakt. Wynajem bezpośredni.

Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w przedwojennej kamienicy | Ochota, Barska 5

Sąmieszkania „do mieszkania” i sątakie, do których po prostu chce sięwracać. Jeśli marzysz o miejscu z duszą — gdzie wieczorem możesz oglądaćgwiaździste niebo nad Warszawą, podziwiaćzachody słońca i stworzyćwłasny, przytulny azyl — to mieszkanie może byćwłaśnie dla Ciebie.

Klimat miejsca Mieszkanie znajduje się na ostatnim piętrze pięknej, przedwojennej kamienicy bankowców z 1928 roku. To miejsce ma wyjątkowy charakter: zabytkowa brama, zielone patio, stare ogromne drzewo z małąkapliczką, grube mury i spokojne podwórko z mini placem zabaw. Kamienica, klatka schodowa oraz samo mieszkanie sąpo remoncie i zostały odświeżone w 2026 roku.