Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
1 / 3
OtodomWłaściciel
Mieszkanie 3 pokojowe + garaż - Saska I
4400 zł / mies.+ Czynsz adm. 950 zł
Praga-Południe, ul. gen
3pokoje
59 m²metraż
3. piętropiętro
75 zł/m²stawka
Koszty
Czynsz najmu4400 zł
Czynsz administracyjny950 zł
Razem / miesiąc5350 zł
Szybkie odpowiedzi
- Ile zapłacę miesięcznie?
- ~5350 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
- Jaki koszt na start?
- Kaucja: 5000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
- Czy zwierzęta są akceptowane?
- Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
- Czy dostępna jest faktura?
- Brak informacji o fakturze.
- Jak są opisane media?
- Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
- Od kiedy dostępne?
- Dostępne od 11 maja 2026.
- Jakie jest ogrzewanie?
- Miejskie
- Czy jest balkon?
- Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
- Ogłoszeniodawca
- Właściciel
- Dostępne od
- 11 maja 2026
- Umeblowanie
- W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznicMonitoringDomofonOsiedle zamknięte
Opis
Wynajmę mieszkanie 3 pokojowe oraz garaż na Osiedlu Saska I Salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, dwustronne (dwa balkony). Miejsce postojowe w garażu podziemnym. Łazienka z prysznicem. Mieszkanie odświeżone, umeblowane, wyposażone. Komunikacja miejska (przystanek Wał Gocławski - 500 m).
Źródło i świeżość
Ostatnie pobranie10 maj 2026, 23:40
Lokalizacja
Otwórz mapęPraga-Południe, ul. gen
Opłaty
~5350 zł / mies.
Koszty wejścia
5000 zł
Kaucja5000 zł