Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 129,78 m²

10 000 zł / mies.+ Czynsz adm. 1940 zł

Ochota, Drawska

4pokoje
129,8 m²metraż
1/6 piętropiętro
77 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu10 000 zł
Czynsz administracyjny1940 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc11 940 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~11 940 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 10 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 8 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
8 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
Najemcy
Tylko osoby pracujące
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorTarasMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteCicha okolicaBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko sklepów

Opis

Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacjąi nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 1 Kodeksu Cywilnego. Autorskie prawa majątkowe do fotografii nieruchomości przysługująwyłącznie firmie : LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie fotografii bez zgody LEX NIERUCHOMOŚCI MARTA KOSMOWSKA jest zabronione i będzie traktowane jako naruszenie ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. LEX REAL ESTATE- MARTA KOSMOWSKA, TEL. Luxury 4-Room Apartment for Rent | 129.78 m² | Drawska Street | Gated Community | Underground Parking A unique and spacious 4-room apartment with a total area of 129.78 m² is available for rent, located at Drawska Street, on the 1st floor of a modern 6-storey building from 2011 with an elevator, situated within a prestigious gated and secured residential estate. This exceptional apartment is an ideal offer for tenants who value comfort, space, safety, and an excellent location close to green areas and full city infrastructure. Apartment layout: spacious and bright living room with access to a large terrace, partially open kitchen connected to the living room, 3 comfortable bedrooms, including one with access to a balcony, separate laundry / utility room, 2 elegant bathrooms with toilets, one bathroom additionally equipped with a urin al. Equipment and furnishings: