Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 41,48 m²

3200 zł / mies.

Mokotów, Domaniewska 35

2pokoje
41,5 m²metraż
2/10 piętropiętro
77 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3200 zł
Razem / miesiąc3200 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3200 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 3200 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 6 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
6 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking publicznyLodówkaPiekarnikPralkaTelewizorPrysznicMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

Domaniewska 35/44 mieszkanie: 41,48 m² w bloku 2 piętro.
Pokój z aneksem kuchennym o powierzchni 19,63 m²
Sypialnia 10,04 m²
Łazienka z kabinąprysznicową 4,53 m²
Przedpokój (duża szafa wnękowa) 7,28 m².
Czynsz m-c : 3200 zł + media według wskazańliczników.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie12 maj 2026, 05:18

Lokalizacja

Otwórz mapę
Mokotów, Domaniewska 35