Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Apartament na Powiślu, Apartment in the center

9340 zł / mies.+ Czynsz adm. 2160 zł

Śródmieście, ul. Rozbrat

4pokoje
127,2 m²metraż
2. piętropiętro
73 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu9340 zł
Czynsz administracyjny2160 zł
Razem / miesiąc11 500 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~11 500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 15 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 sierpnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
1 sierpnia 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaPrysznicDomofonOsiedle zamknięteBlisko parku

Opis

Oferujemy na wynajem apartament w zabytkowej kamienicy: 1. Pięknie odrestaurowana przedwojenna kamienica, z wewnętrznym podwórkiem. 2. Budynek z windą. 3. Dokonała lokalizacja- blisko parku Marszałka Rydza-Śmigłego, niedaleko parku Łazienki. Blisko pływalni, sklepów, szkół, obiektów sportowych, przystanków autobusowych. 4. Dojazd do centrum autobusem (około 10 minut) lub piechotą (20 minut do Placu Konstytucji). 5. Mieszkanie 4 pokojowe, dwie łazienki (oddzielne WC oraz łazienka z kabiną prysznicową, pralką, umywalką, grzejnikiem, szafkami), korytarz, przestronna kuchnia z jadalnią. 6. Wysokość pomieszczeń – 3,20 m. 7. Wielkość całego mieszkania- 127 metrów kwadratowych. 8. Miejsce garażowe dostępne od 01.01.2027. Dodatkowo płatne do uzgodnienia. 9. Kuchnia wyposażona (zmywarka, kuchenka, meble, akcesoria kuchenne). 10. W pokojach parkiet drewniany, duże okna. 11. Apartament posiada balkon. 12. Czynsz najmu – 11 500 złotych + opłaty za media (energia, gaz według zużycia, woda jeżeli powyżej limitów w czynszu administracyjnym). Sam czynsz administracyjny wliczony w cenę. 13. Kaucja- 15 000 złotych. 14. Mieszkanie dostępne od 01 sierpnia 2026. 15. Możliwość obejrzenia wcześniej, do indywidualnego uzgodnienia.