Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Nowe, dwa pokoje na Żoliborzu! kom.lok., garaż

3300 zł / mies.+ Czynsz adm. 926 zł

Żoliborz, Kaliny Jędrusik

2pokoje
38,9 m²metraż
1. piętropiętro
85 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3300 zł
Czynsz administracyjny926 zł
Parking150 zł / mies.
Komórka lokatorskaW cenie
Razem / miesiąc4376 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4376 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Tak
UmeblowaneParking prywatnyWindaKomórka lokatorska / piwnicaKomórka w ceniePiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorPrysznicMonitoringOsiedle zamknięteBlisko komunikacji

Opis

Dwupokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2016 r. na Żoliborzu Artystycznym. Salon z aneksem kuchennym, wyposażenie AGD (telewizor, płyta , piekarnik zmywarka ), sypialnia (łóżko z nowym materacem), łazienka z prysznicem ( pralka), otwarty przedpokój z szafą w zabudowie. Lokal starannie wykończony, odświeżony, gotowy do wprowadzenia, na podłogach w pokojach panele drewniane, w łazience, kuchni i przedpokoju gres. Okna z widokiem na zieloną, osiedlową uliczkę. Miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 150 zł , komórka lokatorska na piętrze 6m2 w cenie . Lokal do wynajmu maj/czerwiec , najem okazjonalny, umowa minimum na rok. Teren zamknięty , chroniony z własnym patio. Cała infrastruktura na miejscu, doskonały dojazd do centrum. Miesięczny czynsz 3300zł + czynsz administracyjny 926 zł + prąd + rozliczenie zaliczek za media z czynszu. , kaucja 5000 zł . Ceniona lokalizacja przez mieszkańców , cała infrastruktura na miejscu. :: LINK DO STRONY