Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 51,50 m²

3700 zł / mies.+ Czynsz adm. 700 zł

Białołęka

3pokoje
51,5 m²metraż
Parter/4 piętropiętro
72 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3700 zł
Czynsz administracyjny700 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc4400 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4400 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 5 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
5 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyParking w cenieWindaPralkaZmywarkaPrysznicOgródMonitoringDrzwi antywłamanioweBlisko komunikacjiBlisko sklepów

Opis

CICHY, KOMPLEKSOWO UMEBLOWANY i WYPOSAŻONY APARTAMENT na Białołęce. Lokal o powierzchni 51,50m2 położony na parterze w 4 piętrowym apartamentowcu.

LOKAL: Apartament wykończony w wysokim standardzie o bardzo funkcjonalnym rozkładzie z podziałem na częśćdziennąi nocną. Z salonu wyjście na kwadratowy ogródek o powierzchni ok 30 m2 . Do Lokalu przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym w cenie.

OPŁATY : Dodatkowo płatny czynsz administracyjny 700 złoraz opłata za zużycie energii elektrycznej. Zużycie wody i centralnego ogrzewania zawarte w czynszu administracyjnym dopłata w przypadku przekroczenia limitu.

BUDYNEK : Budynek z 2024 roku, eleganckie klatki, szybkobieżne windy, garażpodziemny do którego zjeżdża winda.