Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
2 pokoje nowe I klimatyzacja I 50 m2 I duży balkon I PKP 5 min I Osiedle Wilno - 1/81 / 8
Zobacz na olxstrona zewnętrzna

2 pokoje nowe I klimatyzacja I 50 m2 I duży balkon I PKP 5 min I Osiedle Wilno

3490 zł / mies.+ Czynsz adm. 775 zł

Targówek, Wilno Targówek

2pokoje
50 m²metraż
Parterpiętro
70 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3490 zł
Czynsz administracyjny775 zł
Parking (opcjonalnie)Dostępny
Razem / miesiąc4265 zł

Koszty opcjonalnych dodatków nie są wliczone do sumy miesięcznej.

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4265 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 4 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Dostępne od
4 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Pary
Mile widziane
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorWannaPrysznicMonitoringBlisko komunikacjiBlisko parku

Opis

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe (50 m² ) świeżo wyremontowane mieszkanie z klimatyzacjąi dużym balkonem wraz z miejscem parkingowym na Osiedlu Wilno (Targówek, Zacisze Warszawa). Mieszkanie po remoncie – duża częśćwyposażenia całkowicie nowa. Lokal gotowy do wprowadzenia od zaraz.

Najważniejsze atuty: Układ mieszkania: *Kuchnia stanowi oddzielnąstrefę (pierwotnie osobne pomieszczenie), otartąna salon – zapewnia to większy komfort i brak wrażenia „kuchni w salonie”. Dodatkowo przestrzeń łączy funkcjonalna wyspa.