Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

* Ekskluzywny apartament przy browarach warszawskich

4700 zł / mies.+ Czynsz adm. 1200 zł

Wola, ul. Grzybowska

2pokoje
48 m²metraż
3. piętropiętro
98 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu4700 zł
Czynsz administracyjny1200 zł
Razem / miesiąc5900 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~5900 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5800 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 4 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
4 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonWindaKlimatyzacjaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorMonitoringDomofonBlisko komunikacji

Opis

*Mamy przyjemność zaprezentować nowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 48 m², zlokalizowany w Browarach Warszawskich – jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji w centrum miasta.

Apartament

Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze nowoczesnego budynku o wysokim standardzie. To pierwszy najem – lokal jest zupełnie nowy, wykończony w eleganckim, spójnym stylu, z dbałościąo detale i komfort codziennego użytkowania. Wnętrze zostało zaprojektowane funkcjonalnie i estetycznie, z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. Apartament jest w pełni umeblowany oraz wyposażony w nowoczesny sprzęt AGD. Dodatkowym atutem jest klimatyzacja, zapewniająca komfort o każdej porze roku. Układ: – salon z aneksem kuchennym – sypialnia z miejscem do przechowywania – łazienka z nowoczesną armaturą – balkon