Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 105,50 m²

5900 zł / mies.+ Czynsz adm. 1500 zł

Wilanów, Niemcewicza

4pokoje
105,5 m²metraż
9/16 piętropiętro
56 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5900 zł
Czynsz administracyjny1500 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc7400 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~7400 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: Brak informacji. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 18 lipca 2025.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
18 lipca 2025
Parking prywatnyParking w cenieWannaPrysznicMonitoringDomofonOsiedle zamknięteBlisko uczelni

Opis

Do wynajęcia mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Niemcewicza 26 k. Placu Zawiszy. Osiedle strzeżone, duże miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Okna: stolarka drewniana, na podłodze parkiet, terakota. Mieszkanie rozkładowe. Rozkład: W cenie miejsce w garażu podziemnym. Dodatkowo płatny: czynsz administracyjny w wysokości 1500 zł (w tym zaliczki na poczet mediów) + opłaty za prąd.

Polub nas na Facebook'u: %C5%9Bci-Asean-Development-Sp-z-oo

Biuro Nieruchomości "ASEAN-DEVELOPMENT" Sp. z o.o., tel. , tel. kom. , e-mail: , 05-552 Wólka Kosowska, ul. Nadrzeczna 5F lok. G-5. Licencja Nr 7752, posiadamy ubezpieczenie OC. Telefony czynne: pon.-pt. 09.00-19.00, sob. 10.00-15.00. Biuro czynne: pon.-pt. 09.00-17.00. W przypadku zajętych linii lub niemożliwości odebrania, oddzwonimy na wyświetlony numer prosimy o wyrozumiałość. Uwaga! Podane numery telefoniczne sąnumerami ogólnymi: przy kontakcie telefonicznym uprzejmie prosimy o podanie numeru oferty (numer oferty w biurze). Agent odpowiadający za danąofertęskontaktuje się z Państwem w sprawie szczegółów. SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, JEŻELI ZNALAZŁEŚ TĘ OFERTĘ PO NIŻSZEJ CENIE!Treśćogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.