Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania

Wynajmę Mieszkanie Warszawa - 39,50 m²

2999 zł / mies.+ Czynsz adm. 677 zł

Żoliborz, Załuskich

2pokoje
39,5 m²metraż
5/11 piętropiętro
76 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu2999 zł
Czynsz administracyjny677 zł
Razem / miesiąc3676 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~3676 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 4000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 3 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Brak informacji o typie ogrzewania.
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
3 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorWannaBlisko parku

Opis

Nowoczesne 2 pokoje | Sady Żoliborskie | Widok na zieleń

Na wynajem komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Braci Załuskich na zielonych Sadach Żoliborskich jednej z najbardziej lubianych części Żoliborza.

Lokalizacja Doskonały punkt komunikacyjny szybki dojazd do centrum zarówno komunikacjąmiejską, jak i samochodem. Ogromnym atutem jest bezpośrednie sąsiedztwo parku idealne miejsce na spacer, relaks i odpoczynek od miasta.

Mieszkanie Urządzone przygotowywane dla siebie , co widaćw jakości i funkcjonalności.

Salon z aneksem kuchennym Jasny i przytulny, z wyjściem na balkon Widok z okien i balkonu na zieleń cisza, śpiew ptaków i prywatność Wyposażony w rozkładanąsofę, puf oraz TV z dekoracyjnym portalem kominkowym