Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomWłaściciel

Mieszkanie po generalnym remoncie | 2 pokoje | Bemowo | Blisko metra

3500 zł / mies.+ Czynsz adm. 947 zł

Bemowo, ul. Budy

2pokoje
54,4 m²metraż
2. piętropiętro
64 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3500 zł
Czynsz administracyjny947 zł
Razem / miesiąc4447 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4447 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Czy dostępna jest faktura?
Tak, ogłoszenie oznacza dostępność faktury.
Jak są opisane media?
Brak wiarygodnego rozbicia mediów w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 4 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
4 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Faktura
Dostępna
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaTelewizorDomofonBlisko komunikacjiBlisko sklepówBlisko uczelni

Opis

Bezpośrednio wynajmę świeżo wyremontowane, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,4 m², położone na spokojnym i zielonym osiedlu w świetnej lokalizacji. Gotowe do pierwszego wynajmu. Składa się z dwóch umeblowanych pokoi o powierzchni ok. 20 m2 i 10 m2, przestronnego przedpokoju, łazienki, oraz oddzielnej kuchni, co niewątpliwie dla wielu osób będzie dodatkowym atutem. Wyposażone w niezbędne sprzęty AGD, a także RTV. Mieszkanie jest dwustronne, z balkonem w salonie, usytuowane na 2 piętrze w budynku 11-to piętrowym. Na terenie osiedla znajduje się zamknięty parking. Dodatkowe opłaty to: czynsz administracyjny w kwocie 947 zł, energia elektryczna i gaz wg zużycia, oraz niedopłaty z tytułu zaliczek na media tj. woda i ogrzewanie. Telewizja i Internet- umowa z dostawcą usług we własnym zakresie Najemcy. Umowa Najmu Okazjonalnego sporządzona notarialnie. Minimalny okres najmu 1 rok. Wymagana kaucja w kwocie 5000 złotych. Oferta skierowana jest dla kulturalnych osób, ze stałym zatrudnieniem bądź własną aktywną działalnością gospodarczą. Mile widziane osoby niepalące. Nie wyrażam zgody na trzymanie zwierząt w mieszkaniu. Zapraszam do obejrzenia mieszkania i wspólnych negocjacji. Zainteresowane ofertą osoby proszę wyłącznie o kontakt telefoniczny. Uwaga! Agencjom nieruchomości i pośrednikom z góry dziękujęi proszę nie telefonować. Doskonale skomunikowana okolica z pełną infrastrukturą, blisko stacja metra, autobusy, CH Wola Park, Lidl, oraz sklepy osiedlowe. Przykładowe odległości: Ratusz Bemowo - ok. 700 m CH Wola Park - ok. 750 m Lidl - ok. 650 m Komunikacja: Stacja Metra Bemowo w odległości ok. 400 metrów Autobusy: 167, 171, 190, 249, 523 Tramwaje: 10, 11, 26, 28