Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
Apartament z widokiem na park+2 miejsca garaż - 1/371 / 37
Zobacz na otodomstrona zewnętrzna

Apartament z widokiem na park+2 miejsca garaż

18 000 zł / mies.+ Czynsz adm. 1 zł

Praga-Południe, ul. Stanisława Augusta

4pokoje
107 m²metraż
3/4 piętropiętro
168 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu18 000 zł
Czynsz administracyjny1 zł
Razem / miesiąc18 001 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~18 001 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 18 000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 maja 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyWindaKlimatyzacjaKomórka lokatorska / piwnicaPiwnicaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaWannaPrysznicTarasMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweCicha okolicaBlisko parku

Opis

[pl/eng] Z przyjemnością prezentujemy nowoczesny apartament z niepowtarzalnym widokiem na park Skaryszewski.

To niezwykła oferta dla osób poszukujących wysokiego standardu w otoczeniu przyrody. Główne atuty apartamentu: Przestronne, otwarte wnętrze z dostępem do tarasu, idealne do relaksu i spotkań towarzyskich. Wanny i prysznice, ogrzewanie podłogowe dla komfortu oraz pralnia w pełni wyposażona. Klimatyzowane pomieszczenia z automatycznymi zasłonami i roletami, zapewniające intymnośći komfort w każdym z nich. : Meble na zamówienie, sprzęt AGD najwyższej klasy, liczne punkty świetlne tworzące przytulną atmosferę. Wideodomofon z funkcją rozpoznawania twarzy, detale, które podkreślają nowoczesność apartamentu. Plusy lokalizacji: Mieszkanie znajduje się w bliskim sąsiedztwie jednego z najpiękniejszych parków w Warszawie. To oaza spokoju i zieleni, idealna na spacery, jogging czy relaks na świeżym powietrzu. Park oferuje malownicze ścieżki, które zachęcają do aktywności na świeżym powietrzu. To doskonałe miejsce dla osób ceniących aktywny tryb życia i kontakt z naturą. Otoczenie parku gwarantuje spokój i wyjątkową atmosferę sprzyjającą relaksowi po intensywnym dniu. Bliskość parku zapewnia nie tylko ucieczkę od miejskiego zgiełku, ponadto znajdziemy tutaj także łatwy dostęp do centrum miasta oraz innych ważnych punktów, zapewniając wygodęi mobilność. Ta unikalna lokalizacja sprawia, że codzienne życie nabiera nowego wymiaru, łącząc komfort mieszkania z możliwością korzystania z uroków otaczającej przyrody. Dodatkowe informacje: Dostępność od zaraz. WIDEO: s://youtu.be/-dzglR156ms