Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Penthouses, 3 pokoje, Miasteczko Wilanów

5200 zł / mies.+ Czynsz adm. 1300 zł

Wilanów, Wilanowska

3pokoje
70,5 m²metraż
4. piętropiętro
74 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5200 zł
Czynsz administracyjny1300 zł
Razem / miesiąc6500 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~6500 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 6800 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 1 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
1 kwietnia 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
Tak
UmeblowaneParking prywatnyWindaLodówkaPiekarnikPralkaZmywarkaWannaTarasOgródMonitoringDomofonOsiedle zamknięteBlisko komunikacjiBlisko parkuBlisko uczelni

Opis

Przestronny i funkcjonalny trzy pokojowy apartament na ostatniej kondygnacji z dwoma tarasami. Zadbane, chronione osiedle, dużo zieleni, plac zabaw. Apartament został urządzony jako lokum dla młodej rodziny, posiada salon z widną częściowo otwartą kuchnia z salonu jest wyjście na częściowo zacieniony taras, ekspozycja na wschód Sypialnia małżeńska z wyjściem na drugi z tarasów od strony zachodniej. Trzeci pokój to pokój i sypialnia dla dzieci. Duża, wygodna łazienka z wanną. W mieszkaniu jest jeszcze pomieszczenie typu garderoba z pralkąi suszarką. W przedpokoju szafa ubraniowa.

Teren ogrodzony, na patio jest plac zabaw. Ochrona 24h Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu i miejsce na rower (wyznaczone, stojak)płatne dodatkowo 300. zł Umowa w oparciu o najem okazjonalny. Z osiedla łatwy i szybki wyjazd na główne arterie dzielnicy, blisko przystanek autobusowy, w odległości 5min przystanek nowej linii tramwajowej do Wilanowa.