Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Kawalerki
OtodomWłaściciel

Stylowe mieszkanie na Pradze-Północ

3700 zł / mies.+ Czynsz adm. 630 zł

Praga-Północ, Konopacka

1pokój
32 m²metraż
2. piętropiętro
116 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3700 zł
Czynsz administracyjny630 zł
Razem / miesiąc4330 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4330 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 5000 zł. Prowizja: 0 zł.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Nie ma potwierdzonej zgody na zwierzęta w danych ogłoszenia.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 24 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
24 kwietnia 2026
Typ umowy
Okazjonalny
Umeblowanie
W pełni
Bez prowizjiUmeblowaneBalkonWindaLodówkaPiekarnikZmywarkaMonitoringDomofonDrzwi antywłamanioweOsiedle zamknięteBlisko komunikacji

Opis

Oferuję nowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia do wynajęcia w kamienicy z 2025 roku. Powierzchnia wynosi 32 m², a mieszkanie znajduje się na 2. piętrze. W skład wyposażenia wchodzą: meble, zmywarka, lodówka, kuchenka oraz piekarnik. Jedna ze ścian mieszkania jest całkowicie przeszklona zapewniając dużą ilość światła, w jej skład wchodzi balkon francuski. Możesz korzystać z windy oraz cieszyć się dostępem do terenów zamkniętych z monitoringiem. Mieszkanie usytuowane jest na Pradze-Północ, w bliskiej odległości od wielu udogodnień. Dobre połączenia komunikacyjne zapewniają przystanki autobusowe, tramwajowe i stacje metra, takie jak Szwedzka czy Dworzec Wileński. Mieszkanie jest gotowe do wynajmu od ręki. Umowa o najem okazjonalny. Nie wynajmuję mieszkania osobom palącym oraz z czworonogami. Pośrednikom nieruchomości serdecznie dziękuję. Powyższe ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu k.c.