Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWarszawa / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Apartament Premium | Taras | Garaż

5300 zł / mies.+ Czynsz adm. 1300 zł

Śródmieście, Górnośląska

2pokoje
50 m²metraż
4. piętropiętro
106 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu5300 zł
Czynsz administracyjny1300 zł
Parking400 zł / mies.
Razem / miesiąc7000 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~7000 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 7000 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 30 kwietnia 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Brak informacji o balkonie.
Ogłoszeniodawca
Biuro nieruchomości
Dostępne od
30 kwietnia 2026
Min. okres najmu
12 mies.
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneParking prywatnyKlimatyzacjaPralkaWannaPrysznicTarasMonitoringEnergooszczędne

Opis

Wyjątkowy apartament PREMIUM | Górnośląska | taras | smart home | garaż. Apartament w prestiżowej inwestycji w sercu warszawskiego Śródmieścia, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania. To propozycja dla osób, które szukają komfortu, funkcjonalności i eleganckiej przestrzeni w topowej lokalizacji. Apartament Jasny salon z ekspozycją na dwie strony oraz wyjściem na duży, przeszklony taras Aneks kuchenny w pełni wyposażony w sprzęt AGD + duży rozkładany stół Komfortowa sypialnia z dużym łóżkiem, miejscem do pracy i wyjściem na taras Nowoczesna łazienka z wanną i funkcją prysznica, ogrzewaniem podłogowym oraz pralko-suszarką Przedpokój z pojemną szafą oraz systemem zarządzania inteligentnym domem Taras ok. 10 m² dostępny zarówno z salonu, jak i sypialni Miejsce parkingowe w garażu podziemnym (blisko wejścia do klatki) Technologia i komfort Apartament wyposażony jest w system inteligentnego domu, który umożliwia sterowanie: klimatyzacją oświetleniem ogrzewaniem roletami Z poziomu panelu w mieszkaniu lub aplikacji w telefonie. Budynek Nowoczesny apartamentowiec z 2022 roku oferuje: całodobową ochronę, monitoring i kontrolę dostępu usługi konsjerża eleganckie części wspólne zaprojektowane przez studio Lazaro Rosa-Violán drewniane panoramiczne okna klimatyzację, rolety wewnętrzne, ogrzewanie podłogowe w łazienkach Dodatkowo: 3-poziomowy garaż podziemny stacje ładowania samochodów elektrycznych rowerownie i wózkownie komórki lokatorskie Warunki najmu 5300 zł - czynsz najmu 1300 zł - czynsz administracyjny (zaliczki na media) 400 zł - miejsce parkingowe energia elektryczna - według zużycia umowa najmu min. 12 miesięcy To mieszkanie łączy wysoki standard wykończenia z funkcjonalnością i świetną lokalizacją.