Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
OtodomWłaściciel

3 pokoje w centrum | Ciche osiedle | Duży taras|Bezpośrednio

3300 zł / mies.+ Czynsz adm. 960 zł

Fabryczna, ul. Mosiężna

3pokoje
58,3 m²metraż
1. piętropiętro
57 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu3300 zł
Czynsz administracyjny960 zł
ParkingW cenie
Razem / miesiąc4260 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~4260 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 6300 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.
Od kiedy dostępne?
Dostępne od 11 maja 2026.
Jakie jest ogrzewanie?
Miejskie
Czy jest balkon?
Tak, balkon jest oznaczony w ogłoszeniu.
Ogłoszeniodawca
Właściciel
Dostępne od
11 maja 2026
Umeblowanie
W pełni
UmeblowaneBalkonParking prywatnyParking w cenieWindaLodówkaPiekarnikMikrofalówkaPralkaZmywarkaTelewizorTarasMonitoringDomofonCicha okolica

Opis

Szukasz balansu między tętnem miasta a domowym spokojem? To mieszkanie łączy obie te cechy. Zlokalizowane na monitorowanym osiedlu w samym centrum, oferuje ciszę dzięki oknom wychodzącym na wewnętrzne podwórze. Dlaczego warto? Przestronny taras (11m²): Wyjątkowy atut – wejdziesz na niego z każdego pokoju! Gotowe do wejścia: W pełni wyposażona kuchnia (zmywarka, mikrofala) i funkcjonalne meble. Miejsce postojowe w cenie: Koniec z szukaniem parkingu w centrum. Lokalizacja idealna: Przystanki komunikacji miejskiej zaledwie 3 minuty pieszo. W zasięgu krótkiego spaceru parki, sklepy i szkoły. Układ pomieszczeń: Salon z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą. Sypialnia główna z wygodnym łóżkiem małżeńskim. Druga sypialnia z ogromną szafą narożną (idealna jako pokój dla dziecka lub biuro). Łazienka z pralkąi mnóstwem miejsca do przechowywania. Przedpokój z pojemną szafą 3-drzwiową. Koszty: Najem: 3300 zł (w tym miejsce postojowe). Czynsz administracyjny: ok. 960 zł (zawiera zaliczki na wodę, ogrzewanie i śmieci na 2 os.). Prąd: ok. 150 zł wg zużycia. Internet/TV: we własnym zakresie. Mieszkanie dostępne od zaraz. Zapraszam na prezentację!