Przejdź do treści głównej
Powrót do ofertWrocław / Mieszkania
OtodomBiuro nieruchomości

Pokoje na wynajem - Świętokrzyska 28/1 - dwie łazi

1150 zł / mies.+ Czynsz adm. 200 zł

Śródmieście, Świętokrzyska

4pokoje
9 m²metraż
Parterpiętro
128 zł/m²stawka

Koszty

Czynsz najmu1150 zł
Czynsz administracyjny200 zł
Razem / miesiąc1350 zł

Szybkie odpowiedzi

Ile zapłacę miesięcznie?
~1350 zł / mies. według widocznych kosztów z ogłoszenia.
Jaki koszt na start?
Kaucja: 1350 zł. Prowizja: brak potwierdzenia.
Czy zwierzęta są akceptowane?
Brak informacji o zwierzętach; potwierdź to przed kontaktem.

Opis

Na wynajem posiadamy różne pokoje w mieszkaniu przy ul. Świętokrzyskiej 28/1 we Wrocławiu.

Mieszkanie po generalnym remoncie.

Pokoje zamykane na klucz. Pokoje są wyposażone w szafy szyte na wymiar, łóżko, biurko, krzesło.

Jednak łazienka z wc oraz osobne pomieszczenie - WC.

Duża wszechstronna kuchnia z dwoma pełnowymiarowymi lodówkami.

Ogrzewanie miejskie.

Dostępne są 4 pokoje: w cenach - 1350, 1500 zł, 1600 zł, już ze wszystkimi rachunkami.

Internet - światłowód.

Prowizja dla biura - 400 zł od pokoju.

Źródło i świeżość

Ostatnie pobranie13 maj 2026, 15:21

Lokalizacja

Otwórz mapę
Śródmieście, Świętokrzyska